My Boo

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,9 MB
  • Sürüm 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tapps
My Boo, eğlence dolu hayvan besleme teması üzerine kurulmuş eğlenceli bir mobil oyundur.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indirerek oynayacağınız My Boo mobil oyununda Boo isimli bir evcil hayvanı besleyeceksiniz. En iyi dostlar şüphesiz ki hayvanlardır. Kendinize sevimli bir sanal hayvan edinmek isterseniz sizde Boo ile tanışın. Oldukça eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir mobil oyun deneyimi yaşamak için Boo'yu besleyin onunda ilgilenerek mutlu olmasını sağlayın. 

My Boo arcade oyunu ile eğlenceli bir deneyim yaşayacaksınız. Sevimli Boo'yu besleyecek, giydirecek ve en sevdiği yemekleri yedirerek onun mutlu bir yaşam sürmesini sağlayacaksınız. Boo ile oyun oynamayı unutmayın, onun en sevdiği şey oyun oynamak. Canınız sıkıldığınızda Boo'nun eğlenceli dünyasında heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun. 

Boo için en iyi görünümü sağlayacak sayısız kıyafetlerle onu giydirmenin keyfini çıkartın. Heyecanlı mini oyunlarla eğlen ve Boo?ya yiyecek alabilmek ve yeni ögeler satın alabilmek için para kazanın. Bir çok mini oyun size eğlenceli anlar yaşatacaktır. En leziz yemekler Boo'nun karnının dolmasını sağlayacaktır. 

Her bir yemeği tatmasına izin verin. Muhteşem ödüller elde etek için Boo ile eğlenceli mini oyunlar oynayın. Böylelikle para kazanacaksınız. Kazandığınız paralar ile de Boo'ya yeni ürünler satın alabilirsiniz. 

 

My Boo indir