My Boo

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 125.4 MB
  • Sürüm 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tapps
Boo isimli hayvanı besleyeceğiniz My Boo mobil oyununu iOS cihazınızda ücretsiz olarak oynayın.

My Boo, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız eğlenceli bir mobil oyundur. Heyecan dolu bir mobil oyun deneyimi yaşamak için sevimli sanal hayvanınız Boo ile eğlenceli anlar yaşayın. Kendinize muhteşem anlar yaşatmak için My Boo oyununda sevimli evcil hayvanınızın en sevdiğini oyunu oynayın. 

Boo ona bakmanızı, onu giydirmenizi, beslemenizi, temizlemenizi ve onunla ilgilenmenizi istiyor. Onunla ilgilenmeyi aksatmayın. Boo size her an eğlenceli anlar yaşatmak için hazırdır. Boo?ya sevimli bir görünüm kazandırın ve onun en güzel anlarını arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında görmesini sağlayın. Boo ile evcil bir hayvana sahip olmanın verdiği tüm mutluluğa erişebilirsiniz. 

Çünkü Boo size mini oyunlar ile heyecan dolu anlar yaşatmak için vardır. Boo'nun ismini değiştirerek kendi sevdiğiniz ismi verebilirsiniz. En sevdiği yemekler ile onu besleyin, gelişimini takip edin, oyunlar oynayın ve mutlu bir hayvan olmasını sağlayın. Eğlendirmek için çeşitli mini oyunları tercih edin. Boo bundan çok memnun kalacaktır. 

Boo?yu şeker, kurabiye, meyve, pizza ve hatta suşi ile besleyerek en leziz yemekleri tatmasını sağlayın. My Boo evcil hayvan bakımı konusunda sizi bilgilendirecek olan özel bir oyundur. Oyunda yer almak için her hangi bir ücret ödemenize erek yoktur. 

 

My Boo indir